Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sugar Rush

Grać

Informacje o automacie do gry Sugar Rush

Projekt gry opiera się na motywie cukierków, gdzie znajdujemy się wśród gigantycznych słodyczy. Na tle bębnów gracze Lemon kasyno mogą zobaczyć cukierki i słodycze w harmonijnych kolorach, gdzie gra z pewnością ma odpowiedni plusk koloru. W ten slot można grać na wszystkich urządzeniach: telefonach komórkowych, laptopach i komputerach stacjonarnych. Zwycięską kombinację można utworzyć, zbierając 5 lub więcej symboli tego samego typu w grupę łączących się symboli, co aktywuje funkcję upuszczania.

Najniżej płatnymi symbolami są pomarańczowe, fioletowe i czerwone żelki. Wylądowanie 15 lub więcej symboli tego samego typu zwiększa zakład od 20 do 30 razy. Wyżej płatne symbole to zielona gwiazda, fioletowa fasola, pomarańczowe serce i różowa piłka. Jeśli wylądujesz 15 lub więcej symboli tego samego typu, Twój zakład zostanie pomnożony od 40x do 150x. Rakieta w kształcie gumy balonowej jest symbolem rozproszonym w grze. Sprawdźmy, jakie funkcje pełni.

Cechy automatu do gry Sugar Rush

- Tumble.
Po utworzeniu wygrywającej kombinacji aktywowana jest funkcja Tumble. Następnie wszystkie symbole, które były częścią wygrywającej kombinacji, znikną z bębnów, a nowe symbole spadną, aby pokryć puste pozycje. Dzieje się tak do momentu pojawienia się nowych wygranych, co aktywuje funkcję Multiplier Spots.

- Punkty mnożnika
Po utworzeniu wygrywającej klastra wszystkie symbole pozostawiają miejsca mnożnika, a jeśli następnie utworzysz nową wygraną na szczycie miejsc mnożnika, pozycje te otrzymają mnożnik wygranej 2x. Za każdym razem, gdy utworzysz wygraną w obszarze mnożnika, jej wartość zostanie podwojona, a każda pozycja będzie warta do 128-krotności mnożnika wygranych.

Jeśli utworzysz wygraną zawierającą wiele mnożników, będą się one kumulować, zanim zostaną zastosowane do wygranej. W grze głównej miejsca mnożników zostaną zresetowane, gdy nie zostaną utworzone kolejne wygrane, natomiast w grze bonusowej pozostaną.

Darmowe obroty

Po zatrzymaniu co najmniej 3 symboli scatter aktywowana zostaje funkcja darmowych obrotów. W zależności od tego, czy zatrzymasz 3, 4, 5, 6 lub 7 symboli scatter, otrzymasz odpowiednio 10, 12, 15, 20 lub 30 darmowych obrotów. Podczas tych obrotów gry bonusowej możesz uzyskać dodatkowe darmowe obroty, w których otrzymasz taką samą liczbę darmowych obrotów za symbol scatter, jak podczas aktywacji.

To, co czyni tę grę bonusową jeszcze bardziej ekscytującą, to fakt, że miejsca mnożnika nie resetują się między obrotami, a zatem mogą znacznie wzrosnąć.

Zakup bonusu

Funkcję darmowych obrotów można aktywować bezpośrednio za pomocą funkcji zakupu bonusu. Płacisz 100x stawkę, a następnie losowo pojawiają się 3, 4, 5, 6 lub 7 symboli scatter, aby aktywować grę bonusową.

Podsumowanie dotyczące automatu do gry Sugar Rush

Tak jak można szybko uzależnić się od pewnego rodzaju słodyczy, tak ten slot szybko przyciąga nas przed ekran. Kolorowe otoczenie gry jest bardzo atrakcyjne, a jej różne elementy naprawdę przyciągają uwagę. Ten slot ma kilka dobrze wyważonych funkcji, które mogą przynieść wspaniałe wygrane do 5000x stawki. Jest to normalny maksymalny poziom wygranych od tego dostawcy gier, ale trochę rozczarowujące, ponieważ poprzednia gra Sugar, Sweet Bonanza, może przynieść wygrane do 21100x. Podczas obrotów zwycięskie kombinacje aktywują funkcję upuszczania, co może prowadzić do bardzo długich obrotów. Symbole płacą przyzwoicie, a po trafieniu wygranej pojawiają się mnożniki, które mogą uzyskać mnożniki do 128X każdy.

Osiągnięcie takiej wielkości w grze głównej jest bardzo trudne, ale w grze bonusowej można poczuć przedsmak tego, co nas czeka. W grze bonusowej miejsca mnożników nie resetują się między obrotami, co często zapewnia świetną okazję do dużej wygranej w ostatnich obrotach. Gracze, którzy wcześniej byli zachwyceni nagłymi bonusami w Fruit Party, z pewnością będą zadowoleni z konfiguracji tej gry, ponieważ stale widzisz mnożniki, które mogą pomóc wygrywającym klastrom bardzo dobrze się wypłacić. Jest to dobry rozmiar RTP, zakładając, że domyślnie używana jest najwyższa wartość 96,50%, a jego wysoka zmienność była zauważalna w naszym teście, ale od czasu do czasu pomaga tworzyć nagłe duże wygrane.

Sugar Rush to automat od Pragmatic Play, który z pewnością zasługuje na swoją nazwę, z mnożnikami od czasu do czasu pomagającymi wygenerować fenomenalne wygrane z wygrywającą klastrem

X
🚀 Grać 💎 Bonus