Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Midas Golden Touch

Grać

Recenzja Midas Golden Touch

Dotyk Midasa, który zamienia zwykłe przedmioty w złoto, zainspirował już innych twórców slotów. Midas Golden Touch to bardzo zmienny slot i jeden z najpopularniejszych w ofercie Lemon Casino.

Midas Golden Touch wypłaca do 10 100x zakładu na obrót, a jego gra składa się z 5 bębnów i 15 linii. Oczekuje się, że RTP zostanie ustalony na poziomie 96,1%, co oznacza, że może dobrze zapłacić w dłuższej perspektywie, a główne funkcje to ponowne obroty, symbole Wild (losowe lub z mnożnikami) i darmowe spiny.

Zakłady i nagrody

Jeśli chodzi o zakłady, gracze mogą postawić zakład już od 5 PLN. Następnie można zwiększyć stawkę do 4000 PLN, więc wydaje się, że typowy zakres zakładów Thunderkick jest również tutaj stosowany.

Gra ma średnią lub wysoką zmienność, a mimo to jest w stanie zaoferować duże jackpoty, nawet do 10 100-krotności stawki. Potencjalny jackpot wynosi 1 010 000 PLN, więc postaw duży zakład, a możesz zostać milionerem.

RTP wynosi 96,1%, co jest uważane za średnią wartość dla nowoczesnej wersji. Nie ma się czym zachwycać, ale jest to również dobry wskaźnik. Wygrane nie pojawiają się tak często w slocie o średniej/wysokiej zmienności, ale powinny być dość cenne, gdy się pojawią, zwłaszcza po przejściu do darmowych spinów.

Cechy Midas Golden Touch

Dziki symbol może być powszechną funkcją w automatach do gier, ale jest daleki od standardu w formie, którą wymyślił Thunderkick. Wymyślili dziki symbol, który ma mnożnik, ale kwota, o którą zwiększa wygraną, zależy od tego, ile tych specjalnych symboli przyczynia się do wygranej. Jeśli w kombinacji znajduje się od 1 do 5 symboli wild, mnożą one wygraną od 2 do 32 razy. W rezultacie na jednej aktywnej linii można wypłacić 2400-krotność stawki.

Jeśli chodzi o drugą część listy funkcji, a mianowicie darmowe spiny, musisz zebrać od 3 do 5 symboli scatter (symbole Golden Gate), aby je uruchomić. Rezultatem będzie funkcja z 10, 15 lub 20 darmowymi grami. Ważna jest tutaj funkcja Sticky Respins, która sprawia, że wygrywające symbole są lepkie, dzięki czemu tylko inne symbole będą się ponownie obracać. W każdej rundzie otrzymujesz nawet jeden losowo umieszczony symbol wild, aby rozpocząć grę.

Największy potencjał gry związany jest z funkcją darmowych obrotów, w której zapełnienie bębnów wygranymi powinno być znacznie łatwiejsze.

Motyw i wygląd

Motywem przewodnim tej gry jest jedna z najpopularniejszych opowieści z mitologii starożytnej Grecji. W tej historii król o imieniu Midas pragnął zdobyć zdolność zamieniania wszystkiego, czego dotknie, w złoto. Bogowie dali mu tę zdolność, ale był to miecz obosieczny, ponieważ nie mógł już karmić się, zamieniając jedzenie w złoto, gdy był głodny. Ostatecznie zmarł z głodu, mimo że był otoczony złotem.

Szata graficzna gry zawiera dużo złota, co jest odpowiednie dla tego tematu, i przedstawia króla Midasa, skrzynie z klejnotami, ręce zamieniające rzeczy w złoto i złotą bramę.

Wnioski

Midas Golden Touch wygląda dobrze, ale można się tego spodziewać po nowoczesnym slocie, takim jak te produkowane przez Thunderkick. Slot ma maksymalny potencjał 10,100x zakład, który posiada.

X
🚀 Grać 💎 Bonus