Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest Megaways

Grać
Slot Gonzo's Quest powraca i tym razem wyszedł spod pióra Red Tiger Gaming. Ta wersja ma 6 bębnów i 117649 linii wypłat, a motyw jest już dobrze znany wszystkim graczom Lemon Casino. Podróż do serca cywilizacji Azteków po raz kolejny z tym sequelem tutaj dla zabawy lub w dowolnym kasynie Red Tiger Gaming, aby zagrać na prawdziwe pieniądze.

Jak grać na automacie Gonzo's Quest Megaways

  1. Ustaw zakłady, zanim wyruszysz do bujnej roślinności Ameryki Południowej.
  2. Użyj przycisków Level +/- i Coin Value +/-, aby ustawić żądany zakres zakładów.
  3. Przycisk Max Bet pomoże ci ustawić maksymalny zakład za pomocą kliknięcia przycisku, zamiast robić to ręcznie.
  4. Autoodtwarzanie automatycznie uruchomi bębny na wybraną liczbę obrotów, jeśli nie lubisz kręcić nimi samodzielnie.
  5. Jeśli nie jesteś fanem automatycznych operacji, możesz wprawić bębny w ruch, klikając przycisk Spin.

Cechy slotu

Jedno jest pewne i jesteśmy bardzo zadowoleni, że dostawca zdecydował się pozostawić rzeczy takimi, jakie są. Avalanche nadal będzie spadać, tym razem w nieco bardziej stylowym stylu dzięki Megaways, ale zacznijmy od początku i omówmy wszystkie podstawy.

Mnożnik Avalanche

Avalanche jest bardzo dobrze znany z Gonzo, podobnie jak my. Po utworzeniu zwycięskiej kombinacji symbole w niej zawarte są usuwane z bębnów, aby zrobić miejsce dla nowych symboli, które wypełnią luki. Z każdą lawiną można spodziewać się wzrostu mnożnika. Podczas gry podstawowej mnożniki mogą wynosić x1, x2, x3 lub x5. Oczywiście po zatrzymaniu lawiny mnożnik resetuje się do x1.

Trzęsienie ziemi

Funkcja trzęsienia ziemi robi to, co robią trzęsienia ziemi - trzęsie ziemią i oczywiście w całkowicie losowy sposób. Trzęsienie ziemi usuwa wszystkie nisko płatne symbole z siatki i pozostawia tylko wysoko płatne symbole w oczekiwaniu na kolejne wysoko płatne czarne symbole, które zapełnią puste miejsca.

Niezniszczalne symbole wild

Zatrzymaj maksymalnie 2 symbole Question Wild w jednym obrocie, a będziesz mógł zablokować je w miejscu na siatce, w którym się zatrzymały, zwiększając swoje szanse na kombinację wygrywającą. Symbole wild pytania utworzą nierozerwalną więź tylko wtedy, gdy jeden z nich wyląduje na bębnie 1, a drugi na bębnie 3, i nie zniszczy ich nawet trzęsienie ziemi ani lawina.

Obroty darmowe

Zatrzymaj 3 złote symbole swobodnego spadania, a uruchomisz funkcję rozpoczynającą się od 9 obrotów. Ponadto za każdy nowy symbol swobodnego spadania podczas tej funkcji wygrasz dodatkowe 3 obroty. Przed rozpoczęciem rundy będziesz jednak mógł wybrać, czy chcesz zebrać otrzymane obroty, czy spróbować zaryzykować, aby zwiększyć ich liczbę za pomocą Królewskiego Koła.

Możesz spodziewać się mnożników lawinowych x3, x6, x9 i x15, a miłym akcentem jest fakt, że ostatni mnożnik lawinowy zostanie przeniesiony do sekwencji gry podstawowej, która uruchomiła tę funkcję.

Podsumowanie

Gonzo's Quest Megaways ma już ogromną bazę rozrywki, a ponieważ jest stary, po prostu błagał o aktualizację. Gra ma średnią lub wysoką zmienność i jest skierowana do szerokiego grona graczy, a nie tylko do graczy o wysokich stawkach, co jest bardzo dobre. Współczynnik RTP wynosi 96%, a maksymalna wygrana jest ograniczona do x21000. Podsumowując, uważamy, że było warto, a Gonzo otrzymał godną kontynuację. Wypróbuj i przekonaj się, co myślisz!

X
🚀 Grać 💎 Bonus