Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Cocktail 2

Jedną z gier, które rozsławiły Igrosoft był slot Fruit Cocktail 2, który został wydany w 2006 roku. Znane obrazy i bonus hazardowy sprawiły, że gra odniosła sukces. W 2008 roku producent stworzył jej drugą część. Automat Strawberry 2 otrzymał ulepszoną grafikę, zwiększone wypłaty, a co najważniejsze, posiada darmowe spiny, które wcześniej nie były dostępne w automatach Igrosoft. Tak więc ten automat jest jednym z najpopularniejszych w Lemon Casino PL!

Opis automatu i istota gry

Struktura pozostała taka sama. Gra toczy się na 5 bębnach z trzema rzędami symboli. Podczas obrotu można aktywować od 1 do 9 linii, a całkowity koszt obrotu waha się od 1 do 810 kredytów.

Oprócz zwykłych obrotów Fruit Cocktail 2 ma rundę podwojenia, darmowe obroty i bonus. Wypłaty są przyznawane za 3, 4 i 5 identycznych ikon. Kombinacja może rozpocząć się na pierwszym i piątym bębnie.

Mechanika pracy

Deweloperzy Igrosoft zmieniali panel sterowania swoich automatów więcej niż raz. Teraz w zaktualizowanej wersji Strawberries składa się on z dwóch części, znajdujących się po lewej i prawej stronie bębnów. Przed uruchomieniem obrotu użytkownik wybiera jego wartość. Odbywa się to za pomocą paska zakładu. Przyciski 1, 3, 5, 7 i 9 aktywują taką samą liczbę linii wypłat. Im więcej obrotów, tym większe szanse na wygraną. Przycisk Pomoc otwiera tabelę wypłat.

Automat posiada tryb automatycznych obrotów. W tym przypadku obroty są wykonywane bez udziału użytkownika. Aby aktywować tę funkcję, należy kliknąć przycisk Autoplay. Jednak po tym gra ryzyka nie będzie dostępna po otrzymaniu wygranej. Aby uzyskać do niej dostęp, należy zatrzymać automatyczne obroty. Po kliknięciu przycisku Ryzyko użytkownik będzie mógł odwrócić jedną z czterech zamkniętych kart. Jej wartość powinna być wyższa niż wartość karty otwartej. Wówczas wypłata zostanie podwojona.

Projekt interfejsu

Slot został zaprojektowany bez zbędnych dodatków. Bębny obracają się na szarym tle. Prostą konstrukcję rekompensują jasne symbole.

Zalety i wady

Zaletą tego slotu jest bogaty zestaw funkcji. Automat posiada grę bonusową, darmowe obroty i rundę podwojenia. Nie każdy nowoczesny slot może pochwalić się taką listą. Jednocześnie oprawa wizualna jest gorsza od nowszych rozwiązań. Niektórzy gracze narzekają na brak progresywnego jackpota.

Graj za darmo

Slot można uruchomić w trybie demo bez ryzykowania pieniędzy i obstawiać zakłady w wirtualnych kredytach. Jednocześnie dostęp do funkcji rozgrywki nie jest ograniczony. W tej wersji można również uzyskać darmowe obroty, przejść do rundy bonusowej lub rozpocząć grę ryzyka.

Symbole specjalne

Joker działa jako dziki symbol w grze Strawberries 2. Jego kursy wynoszą x100, x500 i x2000. Slot ma dwa symbole nie wygrywające. Jednym z nich jest scatter oznaczony jako Free Spins. Z jego pomocą można przejść do darmowych obrotów.

Napis Bonus uruchamia grę bonusową. Wykorzystuje ona mini automat z trzema bębnami. Na nich również znajdują się symbole owoców. Na obwodzie ekranu wyświetlany jest pasek z tymi samymi ikonami, wzdłuż którego porusza się świecąca ramka. Następnie zarówno ona, jak i bębny zatrzymują się. Gracz otrzymuje wypłaty za pasujące obrazki. Mnożniki są następujące:

  • Arbuzy - x2.
  • Cytryny - x5.
  • Gruszki - x10.
  • Banany - x20.
  • Jabłka - x50.
  • Pomarańcze - x70.
  • Jagody - x100.

Na zewnętrznej siatce znajduje się komórka wyjścia. Zatrzymując się na niej, użytkownik opuszcza bonus.

Darmowe obroty

Jeśli automat Strawberry 2 nagrodzi użytkownika kombinacją trzech lub więcej symboli scatter, rozpoczyna się runda z darmowymi obrotami.

Powtarzająca się kombinacja napisów Free Spins zwiększa liczbę pozostałych darmowych gier. Stawki wypłat są takie same jak w trybie głównym. Gra ryzyka może zostać uruchomiona dopiero po zakończeniu ostatniej rundy darmowej.

X
🚀 Grać 💎 Bonus