Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Monkey

Od 2003 roku użytkownicy mogą grać na automatach Monkeys zarówno za darmo, jak i na prawdziwe pieniądze. Jest to jeden z najpopularniejszych automatów dostawcy Igrosoft. Slot jest częściej wybierany przez fanów retro, ale inne kategorie klientów kasyn online nie ignorują go. Główne powody to runda bonusowa z dwoma etapami, gra ryzyka i wypłaty do 125 000 kredytów.

Projekt i tematyka automatu Crazy Monkey

Slot poświęcony jest dziarskiej małpce żyjącej w dżungli. Na polu gry gracze Casino Lemon mogą zobaczyć węża, lwa, motyla i inne symbole. Bębny Crazy Monkey znajdują się na tle tropików, a sama małpa siedzi na dole ekranu.

Funkcjonalność slotu

Panel sterowania podzielony jest na dwie części, które znajdują się po bokach pola gry. Automat ma pięć bębnów z trzema rzędami obrazków. Podczas obrotu można aktywować 1, 3, 5, 7 lub 9 linii. Służą do tego przyciski z takimi samymi numerami.
Kwotę można wybrać za pomocą przycisku Bet. Zostanie ona automatycznie pobrana z konta na początku rundy. Kombinacje 3, 4 i 5 identycznych symboli wygrywają, a obie strony są brane pod uwagę. Największą wygraną jest logo automatu. Jego kursy wynoszą 100, 1000 i 5000. Istnieje również symbol wild, który zastępuje inne obrazki. Jest to maska z mnożnikami 100, 500 i 2000. Pozostałe symbole zwiększają stawkę na linię w następujący sposób:

  • Lew - 30, 100, 500.
  • Ananas - 20, 50, 200.
  • Kowadło - 10, 20, 100.
  • Wąż - 5, 10, 50.
  • Banany - 3, 5, 20.
  • Motyl - 2, 3, 10.

Małpa nie przynosi żadnych wygranych, ale otwiera dostęp do bonusu. Przycisk "Start" uruchamia obroty. Poniżej znajduje się przycisk na panelu sterowania, który aktywuje maksymalną cenę obrotu. W tabeli wypłat można znaleźć kursy dla każdej kombinacji. W tej sekcji opisano również poziom bonusu i jego zasady.

Po pojawieniu się zwycięskiej kombinacji na bębnach użytkownik ma możliwość rozpoczęcia rundy podwojenia. Posiada ona opcję zwiększenia ostatniej kwoty wypłaty. Ta gra jest uruchamiana za pomocą przycisku Ryzyko.

Na ekranie pojawiają się karty. Jest ich pięć: lewa jest skierowana w stronę gracza, a pozostałe są odwrócone. Musisz wybrać jedną z tych czterech kart. Jeśli jest ona wyższa od odkrytej, wygrane są podwajane. W takim przypadku runda może być kontynuowana.

Zagraj na automacie Monkeys za darmo bez rejestracji

Slot jest dostępny w wersji demo. Pozwala ona na grę online i za darmo w Crazy Monkeys. Posiada ona wszystkie te same opcje, co w normalnym trybie. Użytkownicy mogą zwiększyć wypłatę w rundzie, podwajając ją i uruchamiając grę bonusową. W tym przypadku nie trzeba wydawać prawdziwych pieniędzy na zakłady. Nie można jednak wypłacić zysku. Symbole i współczynniki są takie same jak w trybie płatnym.
Grając za darmo, użytkownicy mogą poznać zasady, ocenić bonusy i nie ryzykować pieniędzy. Na naszej stronie internetowej można łatwo uruchomić automat w trybie demo bez rejestracji.

Gra bonusowa

Automaty Monkeys od Igrosoft są popularne ze względu na rundę bonusową. Rozpoczyna się ona, gdy trzy symbole małp pojawią się w dowolnym miejscu na bębnach. Następnie na ekranie pojawia się pięć lin w grze bonusowej. Musisz ciągnąć każdą linę po kolei. Z góry może spaść kiść bananów lub ciężki przedmiot. W drugim przypadku poziom bonusowy zostanie zakończony.

Jeśli gracz przeszedł do drugiego etapu, zobaczy przed sobą dwie szuflady. W jednej ukryta jest główna nagroda, a w drugiej czaszka i kości. 7 lat po premierze automatu, Igrosoft wydał drugą część. Crazy Monkey 2 ma nową funkcję: użytkownicy mogą odrzucić super grę. W takim przypadku otrzymują bieżącą wypłatę i wracają do obrotów.

Sekrety automatu do gry

Slot ma sekret, a jeśli go poznasz, możesz zwiększyć szanse na wygraną w rundzie bonusowej. Automat Monkeys pozwala uzyskać ubezpieczenie na pierwszym poziomie. Aby to zrobić, musisz wybrać całkowity zakład w wysokości 45 kredytów lub więcej. Wtedy małpa ukryje się pod kaskiem ochronnym i nie zostanie uderzona w głowę, a użytkownicy będą mieli dodatkową próbę.

W przypadku drugiej części małpiego slotu obowiązują te same strategie, co w przypadku innych slotów. Żadna z nich nie daje jednak 100% gwarancji wygranej - wynik spinu zawsze zależy od szczęścia. Użytkownicy mogą zwiększyć swoje szanse na trafienie jackpota, stosując się do poniższych wskazówek:

  • Graj w trybie demo przed obstawianiem zakładów za prawdziwe pieniądze.
  • Wybieraj licencjonowane kasyna online.
  • Zwiększ zakład przed rozpoczęciem rundy bonusowej.
  • Wypłacaj pieniądze w ryzykownej grze na czas.

Dostawca Igrosoft nie podaje oficjalnych informacji na temat RTP automatu Crazy Monkey. Według niektórych doniesień producent umożliwia operatorom zmianę tego parametru.

X
🚀 Grać 💎 Bonus