Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Big Bamboo

W tej grze o wysokiej zmienności można zobaczyć urocze zdjęcia ze zwierzętami, a także spokój orientalnych krajobrazów.

W tym ekscytującym slocie, z pomocą różnych zwierząt i funkcji, gracze Lemon Casino PL mogą uzyskać naprawdę duże wygrane. Funkcje: dziki symbol, tajemniczy symbol bambusa, złoty symbol bambusa i funkcja, hazard, darmowe spiny i zakup bonusowy.

Wygląd i tematyka automatu online Big Bamboo

Projekt gry składa się z azjatyckiego motywu, w którym odwiedzamy miejsce wypełnione bambusem i magicznymi zwierzętami. Na tle bębnów widać wysokie bambusy z powoli opadającymi liśćmi, migoczące światła, a wszystko to, wraz ze spokojną muzyką, naprawdę tworzy atmosferę Zen.
Niewątpliwie gra pozwala zanurzyć się w spokojnym życiu pandy. Podstawą slotu Big Bamboo jest sześć rzędów i pięć bębnów. Ponadto istnieje 50 linii wypłat, na których można tworzyć zwycięskie kombinacje.

W Big Bamboo jest sporo dodatków, z których wiele można rozpoznać z innych miejsc, ale są one połączone i mają swój własny smak.

Symbole Mystery Bamboo

Symbole Mystery Bamboo mogą wylądować w dowolnym miejscu na bębnach w grze głównej lub bonusowej. Po wylądowaniu przekształcają się, ujawniając płatne symbole, w tym jokery lub symbole złotego bambusa.

Złoty bambus

Ta funkcja jest uruchamiana w grze Big Bamboo, gdy tajemnicze symbole ujawnią symbole złotego bambusa. Każda pozycja z symbolem złotego bambusa jest obracana osobno i mogą na niej wylądować następujące symbole:

  • Natychmiastowa nagroda - mnożnik zakładu od 1 do 5000-krotności stawki.
  • Kolekcjoner - zbiera wartość wszystkich innych widocznych symboli nagrody natychmiastowej lub kolekcjonera. Kolekcjoner pozostaje na miejscu przez cały czas trwania funkcji Golden Bamboo, dopóki obracają się puste pozycje.
  • Mnożnik - mnożniki od x2 do x10, które zwiększają wartość symboli nagród natychmiastowych lub symboli kolekcjonerskich.

Symbole Scatter i Gamble Scatter mogą pojawić się naturalnie lub zostać odkryte przez funkcję Golden Bamboo. W grze głównej, gdy na bębnach 2 i 3 pojawią się symbole scatter, na bębnie 4 może pojawić się kolejny symbol scatter. Funkcja Gamble Scatter pokazuje jeden z tych wyników:

  • Puste miejsce - nic się nie dzieje.
  • Od 4 do 9 obrotów darmowych.
  • Od 7 do 9 obrotów darmowych z 2 symbolami Low Pay zamienionymi na symbole Mystery Bamboo.
  • Od 8 do 10 obrotów darmowych z wszystkimi 4 symbolami niskich wypłat zamienionymi na symbole Mystery Bamboo.

Obroty darmowe

Podczas obrotów darmowych na slocie Big Bamboo, gdy wylądują symbole scatter, ułożą się one obok nisko płatnych symboli na metrze obok bębnów - każdy symbol ma 4 kropki. Zapełnienie wszystkich 4 kropek zmienia symbole w symbole Mystery Bamboo. Dodatkowo pierwszy symbol przekształca się w +4 dodatkowe darmowe obroty, drugi i trzeci symbol przekształca się w 3 dodatkowe darmowe obroty każdy, a czwarty symbol przekształca się w +2 dodatkowe darmowe obroty. Każdy przekształcony symbol daje również mnożnik, który jest stosowany do wygranych w funkcji Golden Bamboo. Darmowe obroty można również wygrać w funkcji Golden Bamboo, gdy pojawią się symbole +1, +2 lub +3.

Big Bamboo slot: Podsumowanie

Big Bamboo to naprawdę fascynujące i ekscytujące miejsce, gdy testowaliśmy je na prawdziwe pieniądze. Prezentuje bardzo sprytny projekt, a odtwarzana muzyka zapewnia doskonałe wzmocnienie nastroju. Pod względem nastroju i tematyki jest to spokojne miejsce, w którym znaleźliśmy się wśród gęstych drzew bambusowych, ale ten spokój może szybko się zmienić, ponieważ funkcje gry mogą być dość ekscytujące.

Dzięki ogromnej różnorodności funkcji w menu, automat oferuje graczom dobrą rozrywkę zarówno w grach głównych, jak i bonusowych. Jego tajemnicze bambusowe symbole przypominają to, co widzieliśmy już w slocie Razor Shark, gdzie zamiast wodorostów tym razem można znaleźć wspaniałe bambusowe nagrody.

W rezultacie rozgrywka może być niezwykle interesująca od czasu do czasu, gdy symbole bambusa pojawiają się częściej, a ponieważ pokazują te same typy symboli, stanowi to bardzo świąteczny widok. Podsumowując, Big Bamboo to automat, w którym spokój Azji może szybko przejść w intensywne obroty, które mogą przynieść ogromne wygrane dzięki dobrej kombinacji funkcji.

X
🚀 Grać 💎 Bonus